Odszkodowania/Wypadki drogowe

Odmowa przyznania świadczenia odszkodowawczego lub wypłata kwot rażąco zaniżonych to częsty problem, z jakim spotykają się osoby poszkodowane. 
Zjawisko to dotyczy nie tylko ubezpieczeń obowiązkowych, ale również dobrowolnych, takich jak autocasco. Nasi prawnicy posiadają wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w sporach z zakładami ubezpieczeń, placówkami medycznymi - na etapie przedsądowym oraz w toku procesu. Nasza specjalność to kompleksowa obsługa szkód komunikacyjnych, ale również wypadki przy pracy w gospodarstwie rolnym oraz błędy medyczne. 
Sprawdź, jakie prawa i roszczenia Ci przysługują w stosunku do Towarzystwa Ubezpieczeń lub sprawcy szkody majątkowej i niemajątkowej. Coraz częściej poszkodowani decydują się na podjęcie kroków prawnych, aby uzyskać należne świadczenie odszkodowawcze. Przeanalizujemy wnikliwie Twoją sytuację i wskażemy rozwiązanie, które przyniesie najwięcej korzyści. Zminimalizujemy ryzyko i zajmiemy się wszystkimi formalnościami aż do zakończenia sporu z zakładem ubezpieczeń.  
Stale na znaczeniu zyskują ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej prowadzonej działalności gospodarczej oraz ubezpieczenie mienia firmowego. Niestety jednocześnie Klienci spotykają się z częstą, bezpodstawną odmową wypłaty świadczenia odszkodowawczego. Wiemy, jak interpretować postanowienia OWU i polis, aby likwidacja szkody przebiegła pomyślnie dla naszego Klienta. 
Zachęcamy do śledzenia podstrony Aktualności, aby być na bieżąco w najważniejszych zmianach w prawie ubezpieczeniowym.

Nasi Radcy Prawni

specjalizujący się w tej dziedzinie